Ilmoittaudu mukaan kevään 2019 harrasteryhmiin!

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Ilmoittautuminen Lempäälän Kisan kevään 2019 harrasteryhmiin on nyt auki! Lajiskaalassa on samat ryhmät kuin syksyllä 2018: usea salibandyryhmä, koripalloa, cheerleadingiä ja lasten liikuntakoulua.Harrastetoiminnalla tarkoitetaan erittäin matalan kynnyksen

Lue lisää »

Ilmoittaudu mukaan kevään 2019 harrasteryhmiin!

Ilmoittautuminen Lempäälän Kisan kevään 2019 harrasteryhmiin on nyt auki! Lajiskaalassa on samat ryhmät kuin syksyllä 2018: usea salibandyryhmä, koripalloa, cheerleadingiä ja lasten liikuntakoulua.Harrastetoiminnalla tarkoitetaan erittäin matalan kynnykse

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Tapahtumat
MiehetTampereen Kuntosarja
29
Tam
klo 20:00
Lentävänniemen koulu, Tampere
PePa 1 - 3 3
KuntoiluAvantouinti
29
Tam
klo 16:00
Lastukka ja Rantala
Avantouinti
KuntoiluAvantouinti
27
Tam
klo 15:00
Lastukka ja Rantala
Avantouinti
A-tytötA-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
26
Tam
klo 11:00
Sääksjärvi
A-tytöt A-tytöt - MesTo
A-tytötA-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
26
Tam
klo 11:00
Sääksjärvi
A-tytöt A-tytöt - Mikkelin Passarit
A-tytötA-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
26
Tam
klo 11:00
Sääksjärvi
A-tytöt A-tytöt - LP Kangasala
MiehetTampereen Kuntosarja
25
Tam
klo 20:00
Koiviston koulu, Tampere
KoiKu - 3 3
MiehetTampereen Kuntosarja
25
Tam
klo 19:30
Hakkarin liikuntahalli
2 2 - OrPo
KuntoiluAvantouinti
24
Tam
klo 16:00
Lastukka ja Rantala
Avantouinti
MiehetTampereen Kuntosarja
23
Tam
klo 20:00
Linnainmaan koulu
AitRi M3 - 2 2
KuntoiluAvantouinti
22
Tam
klo 16:00
Lastukka ja Rantala
Avantouinti
Miehet1-sarja
20
Tam
klo 17:00
Hakkarin liikuntahalli
- Kyyjärven Kyky
2-3
KuntoiluAvantouinti
20
Tam
klo 15:00
Lastukka ja Rantala
Avantouinti
E-tytötE-tyttöjen Tiikerisarja
20
Tam
klo 14:15
Lempoisten koulu, Lempäälä
Punainen Punainen - Hämeenlinna ET-Oranssi
E-tytötE-tyttöjen Tiikerisarja
20
Tam
klo 14:15
Lempoisten koulu, Lempäälä
Punainen Punainen - LP Kangasala 4
E-tytötE-tyttöjen Tiikerisarja
20
Tam
klo 14:15
Lempoisten koulu, Lempäälä
Punainen Punainen - Hämeenlinna ET-Mustat
E-tytötE-tyttöjen AM-sarjan pooliturnaus
20
Tam
klo 10:00
Lempoisten koulu, Lempäälä
Valkoinen Valkoinen - Lapin Narvi-Pallo
E-tytötE-tyttöjen AM-sarjan pooliturnaus
20
Tam
klo 10:00
Lempoisten koulu, Lempäälä
Valkoinen Valkoinen - Someron Pallo Keltainen
E-tytötE-tyttöjen AM-sarjan pooliturnaus
20
Tam
klo 10:00
Lempoisten koulu, Lempäälä
Valkoinen Valkoinen - Someron Pallo Valkoinen
E-tytötE-tyttöjen AM-sarjan pooliturnaus
20
Tam
klo 10:00
Lempoisten koulu, Lempäälä
Sininen Sininen - VaLePa 2
E-tytötE-tyttöjen AM-sarjan pooliturnaus
20
Tam
klo 10:00
Lempoisten koulu, Lempäälä
Sininen Sininen - OrPo Koirat
E-tytötE-tyttöjen AM-sarjan pooliturnaus
20
Tam
klo 10:00
Lempoisten koulu, Lempäälä
Sininen Sininen - OrPo Kissat
Kuntoilu24h hiihto
19
Tam
klo 18:50
Hakkarin hiihtostadion
24h tunnin viestihiihto 2019 päivä 2
C-tytötC-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
19
Tam
klo 15:00
Sääksjärvi
C-tytöt 05 C-tytöt 05 - LP Kangasala 2
C-tytötC-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
19
Tam
klo 15:00
Sääksjärvi
C-tytöt 05 C-tytöt 05 - EuRa 06
C-tytötC-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
19
Tam
klo 15:00
Sääksjärvi
C-tytöt 05 C-tytöt 05 - Vilppulan Tähti
C-tytötC-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
19
Tam
klo 10:15
Sääksjärvi
C-tytöt 04 C-tytöt 04 - Vampulan Urheilijat
C-tytötC-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
19
Tam
klo 10:15
Sääksjärvi
C-tytöt 04 C-tytöt 04 - Oripään Urheilijat
C-tytötC-tyttöjen SM-sarjan pooliturnaus
19
Tam
klo 10:15
Sääksjärvi
C-tytöt 04 C-tytöt 04 - FC-57
MiehetTampereen Kuntosarja
18
Tam
klo 19:30
Hakkarin liikuntahalli
2 2 - TKT A
1-3
Kuntoilu24h hiihto
18
Tam
klo 18:00
Hakkarin hiihtostadion
24h tunnin viestihiihto 2019
KuntoiluAvantouinti
17
Tam
klo 16:00
Lastukka ja Rantala
Avantouinti
Poimintoja muilta sivustoilta
Videot
Lempäälän Kisa ry
«  Tammikuu   »
Kategoriat